🖤 DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 399 ZŁ 🖤

Wysyłka w 1 dzień roboczy *z wyjątkiem zamówień personalizowanych i rysowanych od podstaw.

Organizacja Twojego Eventu

Minimal Line to nie tylko rysunki na zamówienie, metryczki i plakaty, ale również PRACOWNIA, którą otworzyliśmy na warszawskiej Pradze! Jest to piękna przestrzeń stworzona w minimalistycznym klimacie z ogromnymi oknami, która na co dzień funkcjonuje jako miejsce naszej pracy. To tu tworzę dla Was wszystkie minimalistyczne dzieła na zamówienie. Codziennie możesz mnie odwiedzić.

Jestem tu dla Ciebie!

Przestrzeń pracowni sprawdzi się świetnie również na:

  • warsztatach różnego rodzaju
  • sesjach fotograficznych
  • wieczorach panieńskich
  • bociankowych - Mother Shower, Baby Shower
  • urodzinach
  • spotkaniach z przyjaciółmi i wielu innych okazjach 

Z przyjemnością zaoferujemy Wam spokojny i przyjemny czas w kreatywnym otoczeniu. Dodatkowo czeka na Was bez ograniczeń kawa i herbata!

Pracownia ma prawie 100m2, co daje dużo możliwości aranżacji. Mamy tutaj dębowy stół idealny dla 12 osób. W Pracowni jest też miejsce chill które umili czas spędzony przy dużych jasnych oknach.

Chcemy, by to miejsce tętniło życiem i inspirowało do poszerzania pasji – jestem tu dla Ciebie!

Pracownia znajduje się w samym centrum Pragi, przy placu Konesera 2 na parterze.


WYBIERZ WARSZTAT:

DODAJ DODATKI DO PRZYJĘCIA:

  • Poczęstunek podstawowy 50 zł osoba: słodki i słony poczęstunek, lampka wina lub prosecco. Każda następna lampka 20 zł. 
  • Sesja fotograficzna 800 zł netto do 5 osób, każda dodatkowa osoba 50 zł. W cenie 1 godzina reportażu. Minimum 50 foto w tym  min. 3 portrety dla każdego uczestnika.
  • Tort – cena do ustalenia w zależności od okazji.
  • Inne atrakcje - daj znać! Zrobimy to dla Ciebie!

Przy organizacji przyjęcia do 6 osób naliczana jest dopłata w wysokości 500 zł za zamknięcie przestrzeni na wyłączność. Oczywiście istnieje możliwość zachowania charakteru otwartej pracowni, jednakże wtedy tylko jej część przeznaczona zostanie na event. Powyżej 6 osób pracownia zamykana jest dla innych i macie ją Państwo dla siebie na wyłączność przez okres trwania warsztatu. 

 

Wszystkich zainteresowanych zorganizowaniem u nas przyjęcia zapraszam do  kontaktu: kontakt@minimalline.pl

 

 * wszystkie szczegóły ustalamy mailowo. Celem rezerwacji miejsca jest  wpłata zadatku 30% lub całości uczestnictwa w warsztatach. Na dwa dni przed warsztatami potwierdzamy ostateczną liczbę uczestników warsztatów. Po tym okresie organizator ponosi pełną kwotę uczestnictwa warsztatów również osób które nie przyjdą na wydarzenie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl