🖤 DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 399 ZŁ 🖤

Wysyłka w 1 dzień roboczy *z wyjątkiem zamówień personalizowanych i rysowanych od podstaw.

Jak upamiętnić nienarodzone dziecko?
Jak upamiętnić nienarodzone dziecko?

Utrata dziecka jest niezwykle trudnym i bolesnym doświadczeniem, które potrafi wywrócić świat do góry nogami. Pamięć po Waszym Aniołku z pewnością zostanie z Wami na zawsze, jednak jeśli zależy Wam, aby wspomnienia po Maleństwie zapisały się na długo i to nie tylko w Waszych sercach, warto upamiętnić jego życie za pomocą wyjątkowej pamiątki. Jeśli zależy Wam, aby pamięć po nienarodzonym dziecku nigdy nie poszła w zapomnienie, warto zapisać jego życie na wyjątkowej pamiątce, dzięki której wspomnienia o Waszym ukochanym Aniołku pozostaną żywe na zawsze. Jak upamiętnić nienarodzone dziecko? Jeśli szukacie odpowiedniego pomysłu na upamiętnienie Waszej małej istotki – zapraszamy do zapoznania się z propozycjami, stosownymi i nienachalnymi, a niezwykle pięknymi.

Spis treści:

  1. W jaki sposób zachować pamięć po nienarodowym dziecku?
  2. Jak zachować pamięć o nienarodzonym Aniołku?

W jaki sposób zachować pamięć po nienarodowym dziecku?

Istnieje wiele pomysłów, dzięki którym pamięć o waszym Aniołku pozostać może z Wami na zawsze, jednym z nich jest plakat-metryczka z wyjątkową grafiką, który przypominać Wam będzie o tej pięknej, choć krótkiej części życia. Taka pamiątka umilać Wam będzie każdy dzień i sprawiać, że Wasze Dzieciątko będzie z Wami w najpiękniejszych momentach Waszego domowego życia. Doskonałym pomysłem jest także zapisanie wspomnienia o Waszej małej istotce w niezwykle pięknej figurce aniołka, która w bardziej subtelny sposób przypominać Wam będzie o Maleństwie, którego niedane było Wam poznać. Niezwykle pięknie prezentować się będzie personalizowana metryczka dla Aniołka. Taką pamiątkę postawić można na półce w szczególnym miejscu w Waszym domu czy też umieścić na nocnej szafce, abyście mogli czuć bliskość Waszego Maleństwa na co dzień.

Jak zachować pamięć o nienarodzonym Aniołku?

W jaki jeszcze sposób zachować można pamięć o nienarodzonym dziecku? Jeśli chcecie mieć swojego Aniołka zawsze przy sobie, dobrym pomysłem będzie unikatowa biżuteria z grawerem np. z Jego/Jej imieniem, wyjątkowym symbolem lub datą czy też zawieszka z wizerunkiem Waszego Aniołka, która przypominać Wam będzie o Waszym Maleństwie. Dobrym pomysłem będzie zarówno delikatny naszyjnik, jak i bransoletka.

Pamiątka po nienarodzonym dziecku to piękny symbol, który sprawi, że pamięć o Waszym Aniołku, nigdy nie zgaśnie i będzie zawsze obecna w Waszych sercach oraz wspomnieniach. Dzieciątko jest Waszą wspólną historią, dlatego pomimo trudności, warto odpowiednio uczcić krótkie życie tej małej istotki i zapisać je w wyjątkowej pamiątce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl