🖤 DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 399 ZŁ 🖤

Wysyłka w 1 dzień roboczy *z wyjątkiem zamówień personalizowanych i rysowanych od podstaw.

CZYM JEST METRYCZKA DLA DZIECKA?

Zacznijmy od odpowiedzi na pytanie co to są właściwie metryczki?

Metryczka przedstawiająca podstawowe dane, dotyczące dziecka przy urodzeniu. Metryczkę otrzymujemy przy narodzinach w szpitalu, a dane zostają umieszczone w książeczce zdrowia dziecka. Na te dane składają się data narodzin, płeć, godzina, waga oraz wzrost.

W Minimal Line metryczka to wyjątkowy, minimalistyczny rysunek Twojego maluszka. Personalizowana grafika dziecięca przygotowana jest w wybranym przez Ciebie rozmiarze. 

Specjalnie na Państwa prośbę stworzyłam metryczki Aniołków, które upamiętniają dzień narodzin oraz odejścia maleństwa. 

 

Metryczki dla Aniołka – pamiątka, która zostanie z Wami na zawsze

Metryczka dla Aniołka powstała po to, aby móc w piękny sposób upamiętnić każde nienarodzone dziecko. Dzięki takiemu plakatowi, pamięć o Waszym Aniołku będzie zachowana nie tylko w Waszych sercach, ale także na wyjątkowo zaprojektowanej grafice. Strata dziecka jest niezwykle trudnym doświadczeniem, jeśli zależy Wam, aby pamięć o Waszym Aniołku nigdy nie wygasła, zapraszamy do sprawdzenia naszych niezwykle delikatnych plakatów zachowanych w minimalistycznej formie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz plakat, który już na zawsze przypominać Wam będzie o Waszym Maleństwie.

Pamiątka po nienarodzonym dziecku – najpiękniejszy wyraz pamięci

Nasze personalizowane plakaty to niezwykle piękna pamiątka po nienarodzonym dziecku, która pozwoli zachować Wam pamięć o Waszym ukochanym Aniołku. Każda z naszych grafik zachowana jest w delikatnej i minimalistycznej formie, dzięki czemu cały plakat jest niezwykle subtelny. Każdy z naszych produktów wykonany jest z największą starannością, w dbałości o każdy, nawet najmniejszy detal, w tym o jakość druku premium.

Pamiątka po dziecku utraconym – spersonalizuj swój plakat wspomnień

Każdą z naszych metryczek można dowolnie personalizować, dzięki czemu plakat ten stać się może osobistym wspomnieniem Waszego malutkiego Aniołka. Wybierz rodzaj plakatu, a następnie uzupełnij panel o informacje oraz szczegóły wedle swojego uznania. Wybierając nasz plakat, masz możliwość wyboru jego rozmiaru oraz koloru tła – w kolorze białym, écru oraz czarnym. Następnie wybierz orientacje plakatu, czyli stronę, w którą ma być zwrócona główka dziecka. Taki plakat uzupełnić możesz także o imię Waszego Aniołka oraz datę i miejsce jego narodzin, ale nie musisz – Ty decydujesz, jak powinna wyglądać Wasze wspomnienie i pamiątka po dziecku utraconym. W zależności od plakatu, na jaki się zdecydujesz, masz także możliwość wyboru aureoli lub koloru wianka, który ozdobi główkę dzieciątka.

Pamiątka dla Aniołka – zapisz wspomnienie o swoim dzieciątku nie tylko w sercu

Każdy z naszych plakatów uzupełnić możemy o piękny cytat – „Nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...”, jeśli chcesz zdecydować się na taką opcję, zaznacz odpowiednie miejsce w profilu personalizacji. Nasze plakaty to bardzo wyjątkowa pamiątka dla Aniołka, w których zapisać można najpiękniejsze wspomnienie o Waszym nienarodzonym Maleństwie. Jeśli zależy Wam na takiej pamiątce, zapraszamy do sprawdzenia naszej kolekcji plakatów z metryczkami, które dostępne są na naszej stronie.

Metryczki dla aniołka

Co wyróżnia moje metryczki?

>   Pomysł powstał w 2017 roku, gdy zaszłam w ciążę. Wtedy zaczęłam rysować pierwsze metryczki, choć moja działalność artystyczna sięga moich nastoletnich lat gdy poszukiwałam swojego stylu. Po przyjściu na świat Zuzi, okazało się, że urodziła się zupełnie bez ucha z wadą MIKROCJA i ATREZJA. Wtedy powstała kampania „Rysuję by Zuzia mogła słyszeć” a o moich metryczkach usłyszała cała Polska. Dzisiaj moja córka jest już po bardzo skomplikowanej i kosztownej operacji w USA, ale dzięki mojemu uporowi i dążeniu do celu słyszy! A ja dalej dla Was rysuję minimalistyczne obrazy.

>  Każda metryczka to autorski wzór Klaudii Mączka-Rzewuskiej, projekt wykonany w  100% w Polsce przez Polską artystkę.

>   Najwyższa jakość druku na ploterze atramentowym co stawia moje metryczki w jakości PREMIUM, gdyż nie jest to masowy druk laserowy.

>   Ekskluzywny papier niepowlekany odporny na starzenie, o jedwabiście gładkiej powierzchni, naturalnym charakterze i kremowym odcieniu. Papier ma gramaturę 240g i możesz powiesić plakat nawet w bardziej wilgotnych pomieszczeniach. Produkty drukowane na moich papierach dostępne są z certyfikatem EU Ecolabel oraz certyfikatem oznaczającym ograniczenie negatywnego wpływu produkcji na środowisko naturalne.

>   Każda metryczka sygnowana podpisem autentyczności autora nad skalą.

Jak złożyć zamówienie?

Uzupełnij dane powyżej. Jeżeli chcesz w późniejszym terminie mailowo dodać parametry – złóż zamówienie nie wypełniając okienek i na spokojnie uzupełnij parametry drogą mailową.

  • imię
  • data urodzenia
  • godzina urodzenia
  • waga
  • długość urodzeniowa
  • zaznacz czy maluch ma być zwrócony w prawą czy lewą stronę. (Wybierając 2 takie same metryczki, warto aby jedna była zwrócona w lewą a druga w prawą stronę ;)
  • wybierz tło metryczki.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl