🖤 DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 399 ZŁ 🖤

Wysyłka w 1 dzień roboczy *z wyjątkiem zamówień personalizowanych i rysowanych od podstaw.

Warsztaty, zajęcia i kursy artystyczne STACJONARNE w wyjątkowej pracowni Klaudii w samym centrum warszawskiej Pragi ! 

Warsztaty artystyczne Warszawa

Warsztaty artystyczne Warszawa – poznaj nasze warsztaty w formie stacjonarnej lub online

Minimal Line to nie tylko piękne dekoracje naścienne, ale także miejsce z misją, które tworzy wyjątkowe spotkania dla wszystkich, którzy chcą się kreatywnie wyżyć i uwolnić swoją artystyczną energię. W naszej ofercie znajdziesz zarówno kursy prowadzone w grupie, jak i indywidualne spotkania. Aby każdy mógł skorzystać z naszych warsztatów, tworzymy przestrzeń zarówno w wersji online, jak i stacjonarnie w naszej pracowni Minimal Line przy Placu Konesera 2. Sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz pobudzające kreatywność warsztaty artystyczne. Warszawa – to tu znajduje się nasze miejsce spotkań. Jeśli nie możesz do nas przyjechać, zapraszamy Cię na równie rozwijające warsztaty w wersji online. Do zobaczenia!

Warsztaty artystyczne dla dorosłych Warszawa – dla każdego bez względu na umiejętności plastyczne

Nasze warsztaty są dla każdego, w tym także dla osób, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z malowaniem. W ciągu naszego spotkania krok po kroku będziemy wyjaśniać techniki, którymi można posługiwać się podczas tworzenia swojej pracy. Nie oceniamy i nie pospieszamy. Zależy nam, aby każdy z uczestników naszych warsztatów spędził miło czas i na chwilę mógł oderwać się od rzeczywistości. Wszelkie materiały potrzebne do wykonania swoich dzieł należy skompletować samemu – na kilka dni przed kursem przesyłamy pełną listę potrzebnych akcesoriów. Warsztaty artystyczne dla dorosłych Warszawa – sprawdź naszą ofertę i wybierz swój rodzaj spotkania.

Warsztaty plastyczne dla dorosłych Warszawa – prowadzone przez Klaudię, założycielkę Minimal Line

Nasze warsztaty plastyczne dla dorosłych Warszawa prowadzone są przez założycielkę marki Minimal Line – Klaudię Mączkę-Rzewuską. Wszelkie dostępne w naszym sklepie grafiki oraz prace tworzone na indywidualne zamówienia klientów wychodzą właśnie spod jej rąk. Klaudia to artystka, plakacistka, graficzka oraz architektka, która przeprowadzi Cię przez całe warsztaty, udzieli cennych rad i wskazówek.

Warsztaty plastyczne Warszawa – spędź miło czas i zrób coś tylko dla siebie

Na organizowane przez nas warsztaty warto przeznaczyć sobie około 1,5-2 godziny. Jedynie konsultacja indywidualna, która dostępna jest w naszej ofercie, przewidziana jest na 1-godzinną rozmowę głosową lub wideokonferencje. Jeśli szukasz dla siebie lub dla kogoś bliskiego ciekawej rozrywki i kreatywnej formy spędzenia czasu w miłym towarzystwie – zapraszamy do wzięcia udziału w naszych spotkaniach. Warsztaty plastycznie Warszawa – sprawdź naszą ofertę i wybierz formę spotkania oraz jego tematykę dopasowaną do Twoich potrzeb i upodobań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl