🖤 DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 399 ZŁ 🖤

Wysyłka w 1 dzień roboczy *z wyjątkiem zamówień personalizowanych i rysowanych od podstaw.

CZYM JEST METRCZKA DLA DZIECKA?

Zacznijmy od odpowiedzi na pytanie co to są właściwie metryczki?

Metryka przedstawiająca podstawowe dane, dotyczące dziecka przy urodzeniu. Metryczkę otrzymujemy przy narodzinach w szpitalu, a dane zostają umieszczone w książeczce zdrowia dziecka. Na te dane składają się data narodzin, płeć, godzina, waga oraz wzrost.

W Minimal Line metryczka to wyjątkowy, minimalistyczny rysunek Twojego maluszka. Personalizowana grafika dziecięca przygotowana jest w wybranym przez Ciebie rozmiarze. W rozmiarze 50x70cm jest to metryczka w skali 1:1 – odzwierciedla rzeczywistą wielkość dziecka po narodzinach.

Metryczki dla chłopca

Co wyróżnia moje metryczki?

>   Pomysł powstał w 2017 roku, gdy zaszłam w ciążę. Wtedy zaczęłam rysować pierwsze metryczki, choć moja działalność artystyczna sięga moich nastoletnich lat gdy poszukiwałam swojego stylu. Po przyjściu na świat Zuzi, okazało się, że urodziła się zupełnie bez ucha z wadą MIKROCJA i ATREZJA. Wtedy powstała kampania „Rysuję by Zuzia mogła słyszeć” a o moich metryczkach usłyszała cała Polska. Dzisiaj moja córka jest już po bardzo skomplikowanej i kosztownej operacji w USA, ale dzięki mojemu uporowi i dążeniu do celu słyszy! A ja dalej dla Was rysuję minimalistyczne obrazy.

>  Każda metryczka to autorski wzór Klaudii Mączka-Rzewuskiej , projekt wykonany w  100% w Polsce przez Polską artystkę.

>   Najwyższa jakość druku na ploterze atramentowym co stawia moje metryczki w jakości PREMIUM, gdyż nie jest to masowy druk laserowy.

>   Ekskluzywny papier niepowlekany odporny na starzenie, o jedwabiście gładkiej powierzchni, naturalnym charakterze i kremowym odcieniu. Papier ma gramaturę 240g i możesz powiesić plakat nawet w bardziej wilgotnych pomieszczeniach. Produkty drukowane na moich papierach dostępne są z certyfikatem EU Ecolabel oraz certyfikatem oznaczającym ograniczenie negatywnego wpływu produkcji na środowisko naturalne.

>   Każda metryczka sygnowana podpisem autentyczności autora nad skalą.

Jak złożyć zamówienie?

Uzupełnij dane powyżej. Jeżeli chcesz w późniejszym terminie mailowo dodać parametry – złóż zamówienie nie wypełniając okienek i na spokojnie uzupełnij parametry drogą mailową.

  • imię
  • data urodzenia
  • godzina urodzenia
  • waga
  • długość urodzeniowa
  • zaznacz czy maluch ma być zwrócony w prawą czy lewą stronę. (Wybierając 2 takie same metryczki, warto aby jedna była zwrócona w lewą a druga w prawą stronę ;)
  • wybierz tło metryczki.

Metryczki dla chłopców – uwiecznij chwilę narodzin za zawsze

Narodziny dziecka to niesamowity moment, który zmienia życia rodziców i ich bliskich. Niestety dzieci szybko rosną i już po kilku miesiącach, maleństwo, które dopiero przyszło na świat, jest już znacznie większe. Doskonałym pomysłem na uwiecznienie chwili narodzin są personalizowane metryczki dla chłopców. Rysunek malucha umieszczony jest na wysokiej klasy papierze, a dzięki delikatnej linii ma minimalistyczny charakter. Taki obraz to piękna pamiątka dla całej rodziny. Co więcej, metryczki tworzone są w skali 1:1, co pozwoli odzwierciedlić i zachować faktyczną wielkość noworodka. Wystarczy, że wybierzesz metryczkę spośród modeli dostępnych na stronie, a ja zajmę się resztą.

Metryczki dla chłopca – pełna personalizacja

Każda metryczka dla chłopca tworzona jest na ploterze atramentowym. Druk charakteryzuje się wysoką jakością i jest dopasowany do Waszych wymagań. Masz możliwość pełnej personalizacji rysunku, zarówno wielkości, jak i tego, co się na nim znajdzie. Podczas składania zamówienia możesz zdecydować o kolorze tła oraz wybrać kierunek, w którym skierowana będzie główka malucha na plakacie. Na tym etapie wpisujesz również imię dziecka i podajesz jego wagę, długość oraz godzinę narodzin. Możesz dodać inny, istotny dla Ciebie parametr, który pojawi się pod rysunkiem. Metryczki dla chłopca mogą zawierać personalizację w postaci dodatkowego napisu, dedykacji lub krótkiej sentencji. Wszystko zależy od Ciebie i tego, co chcesz umieścić na rysunku.

Metryczka dla chłopca – idealna na prezent

Podaruj indywidualnie przygotowaną metryczkę dla chłopca rodzicom malucha. To sposób na oryginalny prezent, który zachowa na długo chwile związane z pojawieniem się nowego członka rodziny. Jeśli zależy Ci na symbolicznym i niewielkim rysunku, to wybierz metryczkę w rozmiarze A4 lub A3. Taki plakat bez problemu można postawić na komodzie lub powiesić na ścianie i nie zabierze zbyt wiele miejsca. Natomiast, jeśli chcesz odzwierciedlenia rozmiarów malucha w skali 1:1, postaw na rozmiar B2.

Metryczka – chłopiec wspólnie ze swoim rodzeństwem

Na rysunku mogą znaleźć się dane również dwójki maluchów. Taka metryczka chłopiec ze swoim bratem lub siostrą jest dobrym sposobem na przedstawienie historii rodziny i jej członków. Delikatna grafika dłoni, które połączone są ze sobą tylko jednym paluszkiem, ukazuje nierozerwaną więź między rodzeństwem. Zapoznaj się już teraz z wszystkimi wzorami metryczek dla chłopców i wybierz swojego faworyta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl