🖤 DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 399 ZŁ 🖤

Wysyłka w 1 dzień roboczy *z wyjątkiem zamówień personalizowanych i rysowanych od podstaw.

Plakaty walentynkowe

WEDLOCK WEDLOCK
Cena:

49,00 zł

szt.
zobacz więcej
COUPLE COUPLE
Cena:

49,00 zł

szt.
zobacz więcej
MARRIAGE MARRIAGE
Cena:

49,00 zł

szt.
zobacz więcej
ENGAGEMENT ENGAGEMENT
Cena:

49,00 zł

szt.
zobacz więcej
IT HAPPENED IT HAPPENED
Cena:

49,00 zł

szt.
zobacz więcej
ONE LINE FACE ONE LINE FACE
Cena:

49,00 zł

szt.
zobacz więcej
POCAŁUNEK POCAŁUNEK
Cena:

49,00 zł

szt.
zobacz więcej
LOVE LOVE
Cena:

49,00 zł

szt.
zobacz więcej
DANCE BODY DANCE BODY
Cena:

135,00 zł

zobacz więcej
RELATIONSHIP RELATIONSHIP
Cena:

49,00 zł

szt.
zobacz więcej

Plakaty walentynkowe – podaruj swojej walentynce wyjątkowy prezent

Zaskocz swoją walentynkę w ten wyjątkowy dzień i podaruj jej lub jemu prezent, którego z pewnością nie będzie się spodziewać. Romantyczny, delikatny, idealnie opisujący Waszą wyjątkową miłość – nasze plakaty walentynkowe perfekcyjnie spiszą się jako miłosny prezent dla Twojej drugiej połówki. Sprawdź nasz plakatowy asortyment i wybierz grafikę, w której zapisana będzie Wasza niezwykła relacja.

Plakat walentynkowy – zapiszcie swoją miłość na miłosnym plakacie

Wiemy, że szukanie walentynkowego prezentu potrafi trwać wieki, a i tak często na ostatnią chwilę wybiera się coś, co okazuje się tylko zwyczajną „zapchajdziurą”. Z nami i naszymi plakatami masz już pomysł na naprawdę wyjątkowy walentynkowy upominek, którym podbijesz serce swojej ukochanej lub ukochanego. Nasz plakat walentynkowy to idealny prezent zarówno dla świeżo upieczonej pary, jak i tej z długoletnim stażem.

Plakat na walentynki – dla dziewczyny i dla chłopaka

Nasze plakaty nie mają płci, dzięki czemu podarować je można zarówno swojemu chłopakowi, jak i dziewczynie. Taki miłosny prezent pasuje do każdej zakochanej w sobie pary. Uczcijcie i upamiętnijcie swoją miłość naszym wyjątkowym plakatem! Aby prezent ten był jeszcze bardziej oryginalny i unikatowy w swojej ofercie mamy możliwość personalizacji plakatów. Zapiszcie na nim swoje imiona, datę Waszej rocznicy, dzień oraz miejsce Waszego poznania lub pierwszego pocałunku. Dzięki tej możliwości sprawicie, że zwykły plakat na walentynki zyska historię – Waszą historię i nie będzie już tylko zwykłą grafiką, a zapisem Waszej miłości.

Walentynki plakat – wysoka jakość druku

Wszystkie dostępne w naszym sklepie plakaty charakteryzują się bardzo wysoką jakością druku oraz papieru. Każdy z nich dokładnie sprawdzany jest przed wysłaniem w celu wyeliminowania drobnych błędów czy uszkodzeń, jakie mogą pojawić się podczas drukowania czy w trakcie przechowywania gotowych już plakatów. Nasze grafiki to przede wszystkim bardzo prosta i minimalistyczna kreska, w której to znajduje się cały urok naszych plakatów. Są one bardzo delikatne, a przez to też subtelne i nienachalne, dzięki temu wpiszą się w niemal każdą przestrzeń i nie przytłoczą jej. Wraz z wykorzystaniem personalizacji produktu tak uniwersalny plakat może stać się bardzo osobistym prezentem na wyjątkową i bardzo intymną okazję, jaką są walentynki. Plakat miłosny oraz inne grafiki znajdziesz na naszej stronie. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz ten jedyny, w którym zapisana będzie historia Waszej miłości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl