🖤 DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 399 ZŁ 🖤

Wysyłka w 1 dzień roboczy *z wyjątkiem zamówień personalizowanych i rysowanych od podstaw.

CZYM JEST METRYCZKA DLA DZIECKA?

Zacznijmy od odpowiedzi na pytanie co to są właściwie metryczki?

Metryczka przedstawiająca podstawowe dane, dotyczące dziecka przy urodzeniu. Metryczkę otrzymujemy przy narodzinach w szpitalu, a dane zostają umieszczone w książeczce zdrowia dziecka. Na te dane składają się data narodzin, płeć, godzina, waga oraz wzrost.

W Minimal Line metryczka to wyjątkowy, minimalistyczny rysunek Twojego maluszka. Personalizowana grafika dziecięca przygotowana jest w wybranym przez Ciebie rozmiarze. W rozmiarze 50x70 cm jest to metryczka w skali 1:1 – odzwierciedla rzeczywistą wielkość dziecka po narodzinach.

Metryczki dla rodzeństwa

Metryczki dla rodzeństwa – czym jest nasz produkt?

Czym tak właściwie są metryczki? Metryczka to podstawowe dane nowo narodzonego dziecka. Tworząc nasze plakaty, chcemy upamiętnić jeden z najpiękniejszych dni w życiu całej rodziny. Naszym pomysłem jest zapisanie szczegółów narodzin właśnie na takim personalizowanym plakacie z minimalistycznym wizerunkiem dziecka. Nasza seria metryczki dla rodzeństwa to plakaty, za pomocą których upamiętnić chcemy przyjście na świat nowego członka rodziny – brata, siostry lub bliźniąt. W naszej ofercie znajdziesz wiele pomysłów na tego typu pamiątkę, poprzez gotowe grafiki aż do plakatu, który stworzymy na Twoje indywidualne zamówienie. Taka metryczka wyróżnia się szczególną personalizacją, gdyż poza indywidualnymi danymi, metryczka zawiera odrysowaną grafikę nowo narodzonego maluszka. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu i poznania wszystkich plakatów z tej serii, gdyż każdy z nich posiada wiele różnych opcji personalizacji.

Metryczka-rodzeństwo – upamiętnij ważną chwilę na personalizowanym plakacie

Metryczka-rodzeństwo to wspaniała pamiątka, na której zapisany zostanie jeden z najważniejszych dni z życia całej rodziny, czyli przyjście na świat nowego jej członka. Taki plakat to także piękny i osobisty pomysł na prezent, który podarować można bliskim nam osobom, u których właśnie powiększyła się rodzina. Zamawiając nasze grafiki, masz możliwość wyboru wielkości plakatu oraz koloru tła. Aby metryczka była kompletna, należy uzupełnić ją informacjami takimi jak: imię dziecka, data i godzina narodzin oraz waga i długość maluszka. Dzięki delikatnej linii i minimalistycznemu designowi plakat ten wpasuje się w przestrzeń każdego domu.

Metryczka dla rodzeństwa – produkt najwyższej jakości, produkowany w Polsce

Nasze plakaty zaprojektowane zostały w Polsce przez polską artystę. Wszystkie grafiki, które wychodzą z naszej pracowni, są sprawdzane pod względem jakości druku oraz papieru. Nasza metryczka dla rodzeństwa oraz inne produkty ze sklepu drukowane są na papierze premium, niepowlekanym, który jest odporny na starzenie oraz wilgoć. W naszej ofercie znajdziesz także pasujące do metryczki ramy lub wieszaki, dzięki którym prezent ten będzie mógł od razu zawisnąć na Twojej ścianie lub stanąć na półce. Zapraszamy do poznania całej oferty naszego sklepu Minimal Line, gdzie znajdziesz wiele inspirujących pomysłów na udekorowanie swojej przestrzeni lub na piękny i sentymentalny prezent dla bliskiej Ci osoby/rodziny. Sprawdź nasze wyjątkowe, minimalistyczne produkty.

Co wyróżnia moje metryczki?

>   Pomysł powstał w 2017 roku, gdy zaszłam w ciążę. Wtedy zaczęłam rysować pierwsze metryczki, choć moja działalność artystyczna sięga moich nastoletnich lat gdy poszukiwałam swojego stylu. Po przyjściu na świat Zuzi, okazało się, że urodziła się zupełnie bez ucha z wadą MIKROCJA i ATREZJA. Wtedy powstała kampania „Rysuję by Zuzia mogła słyszeć” a o moich metryczkach usłyszała cała Polska. Dzisiaj moja córka jest już po bardzo skomplikowanej i kosztownej operacji w USA, ale dzięki mojemu uporowi i dążeniu do celu słyszy! A ja dalej dla Was rysuję minimalistyczne obrazy.

>  Każda metryczka to autorski wzór Klaudii Mączka-Rzewuskiej , projekt wykonany w  100% w Polsce przez Polską artystkę.

>   Najwyższa jakość druku na ploterze atramentowym co stawia moje metryczki w jakości PREMIUM, gdyż nie jest to masowy druk laserowy.

>   Ekskluzywny papier niepowlekany odporny na starzenie, o jedwabiście gładkiej powierzchni, naturalnym charakterze i kremowym odcieniu. Papier ma gramaturę 240g i możesz powiesić plakat nawet w bardziej wilgotnych pomieszczeniach. Produkty drukowane na moich papierach dostępne są z certyfikatem EU Ecolabel oraz certyfikatem oznaczającym ograniczenie negatywnego wpływu produkcji na środowisko naturalne.

>   Każda metryczka sygnowana podpisem autentyczności autora nad skalą.

Jak złożyć zamówienie?

Uzupełnij dane powyżej. Jeżeli chcesz w późniejszym terminie mailowo dodać parametry – złóż zamówienie nie wypełniając okienek i na spokojnie uzupełnij parametry drogą mailową.

  • imię
  • data urodzenia
  • godzina urodzenia
  • waga
  • długość urodzeniowa
  • zaznacz czy maluch ma być zwrócony w prawą czy lewą stronę. (Wybierając 2 takie same metryczki, warto aby jedna była zwrócona w lewą a druga w prawą stronę ;)
  • wybierz tło metryczki.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl