DARMOWA DOSTAWA OD 299 zł na terenie PL!

Czas realizacji

CZAS WYKONANIA ZAMÓWIENIA

  • PLAKATY oraz METRYCZKI Z GOTOWYCH WZORÓW - od 3 do 5 dni roboczych! Twoje zamówienie jest pilne? Złóż zamówienie do poniedziałku do godziny 20:00, a na pewno otrzymasz je do piątku tego samego tygodnia. Koniecznie daj znać, że jest pilne w komentarzu do zamówienia i dopisz na kiedy mam je wykonać.
  • METRYCZKI NA PODSTAWIE ZDJĘCIA - czas wykonania to miesiąc. Rysunek zostanie do Ciebie wysłany do akceptacji mailowej do miesiąca od złożenia zamówienia. 
  • PORTRETY NA ZAMÓWIENIE - czas wykonania to miesiąc. Rysunek tworzony na tablecie zostanie do Ciebie wysłany do akceptacji mailowej do miesiąca od złożenia zamówienia. 
  • ŚWIECE - wysyłamy w ciągu 1 dnia roboczego (jeśli w zamówieniu są inne produkty z dłuższym czasem realizacji to całe zamówienie, jest wysyłane zgodnie z harmonogramem wysyłki tych produktów)
  • VOUCHERY - wysyłka następnego dnia roboczego (po złożeniu zamówienia proszę o sms 530-181-191 w celu przyśpieszenia przesyłki - wysyłka tego samego dnia)

Jeżeli zamówienie jest pilne daj znać! 

Do tego okresu należy doliczyć dostawę kurierską (ok 2 dni robocze). Jeżeli grafika potrzebna jest Ci na PREZENT, proszę dodaj komentarz do zamówienia z datą do kiedy grafika musi zostać do Ciebie dostarczona.

Jeżeli chcesz zamówić moją pracę z kategorii rysunek ręczny (metryczka ze zdjęcia, portret) na już, ale dopiero mnie znalazłeś - napisz! Często jest tak, że akurat na dany dzień tygodnia mam mniej zleceń i akurat mogę przyjąć Twoje zamówienie i coś pięknego dla Ciebie narysować.  Daj znać! Pomogę! I pamiętaj o opcji dodawania komentarza na stronie, gdzie możesz bezpośrednio podać datę na kiedy mam dla Ciebie stworzyć rysunek. Proszę, zanim złożysz zamówienie w trybie pilnym daj mi znać - musimy ustalić czy zdążę :)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl