🖤 DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 399 ZŁ 🖤

Wysyłka w 1 dzień roboczy *z wyjątkiem zamówień personalizowanych i rysowanych od podstaw.

Jaki prezent podarować na bierzmowanie?
Jaki prezent podarować na bierzmowanie?

Dzień bierzmowania to w życiu młodego człowieka niezwykle ważna uroczystość. To właśnie wtedy przyjmowany jest kolejny zaraz po Chrzcie i Pierwszej Komunii Świętej sakrament, który umacnia w wierze i obdarza darem Ducha Świętego. Od tego dnia, młoda osoba staje się w pełni odpowiedzialnym członkiem wspólnoty Kościoła. Tak ważną uroczystość, warto odpowiednio celebrować, a osobie bierzmowanej podarować z tej okazji pamiątkę, dzięki której dzień ten zapisze się w jej sercu na dłużej. Szukasz sprawdzonego upominku, który będzie idealną pamiątką z okazji bierzmowania? W tym artykule znajdziesz wiele ciekawych pomysłów i inspiracji na prezent właśnie z tej okazji.

Spis treści:

  1. Czy na bierzmowanie daje się prezenty?
  2. Jaki prezent warto podarować z okazji bierzmowania?
  3. Prezenty na bierzmowanie – poznaj ciekawe propozycje

Czy na bierzmowanie daje się prezenty?

Bierzmowanie jest wyjątkową uroczystością, świętowaną często w kameralnym, rodzinnym gronie. Przyjęło się, że dzień ten świętuje się zazwyczaj z najbliższymi – rodzicami, rodzeństwem, dziadkami, chrzestnymi oraz ze świadkiem bierzmowania. Prezenty, jakie się wtedy podarowuje, są zazwyczaj symboliczną pamiątką o wartości duchowej związaną z wiarą. Jaki prezent na bierzmowanie, warto wybrać? Jeśli szukasz pomysłów, które idealnie wpiszą się w charakter tej uroczystości – przeczytaj ten artykuł do końca. Znajdziesz w nim kilka ciekawych rozwiązań, które z pewnością zainspirują Cię do znalezienia odpowiedniego prezentu dla osoby obchodzącej i świętującej uroczystość bierzmowania.

Jaki prezent warto podarować z okazji bierzmowania?

Jak już wspomnieliśmy, bierzmowanie to zazwyczaj niewielka, rodzinna uroczystość. Z tej okazji, warto podarować osobie bierzmowanej, pamiątkę, która będzie pięknym symbolem jej wiary. Takim prezentem z pewnością będzie medalik bądź krzyżyk, wykonany ze szlachetnego materiału, jakim jest srebro lub złoto. Zamiast łańcuszka doskonale sprawdzi się także bransoletka czy pierścionek w formie różańca, który będzie nie tylko ozdobą, ale posłuży młodej osobie podczas odbywania modlitwy.

Prezenty na bierzmowanie – poznaj ciekawe propozycje

Jaki prezent z okazji bierzmowania warto podarować osobie w dniu jej uroczystości? Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu, który podkreśli charakter tego pięknego dnia i zapisze go w pamięci na dłużej, warto postawić na personalizowaną pamiątkę. Plakaty na bierzmowanie z oferty sklepu Minimal Line będą dla osoby bierzmowanej pięknym wspomnieniem tej chwili. Do wybranej przez siebie grafiki możesz dołączyć także swoją personalizację, dzięki czemu prezent ten stanie się jeszcze bardziej osobisty i wyjątkowy.

Prezent-pamiątka to doskonały pomysł na uczczenie i upamiętnienie tej pięknej uroczystości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl